Ürün Detay

Elementwo Skin Harmony Airbrush Makeup Başlangıç Kitleri

5,0 (0 Yorum)

Marka Elementwo
Ürün Kodu : EL-SHSK
740,99 TL %25indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Elementwo™'nun Skin Harmony® (Su Bazlı) başlangıç serisi.. Günlük makyaj uygulamalarınız için ideal.

Yukarıdaki altı farklı renk grubundan birini seçmekle her biri 10ml. olan 3 fondöten, 1 allık ve 1 bronzer'a sahip olacaksınız

Airbrush'ın içine damlatacağınız birkaç damla ile bütün yüz ve dekolte bölgesini hafif, estetik ve HD kalitesinde boyayabilirsiniz. Cildinizde arzu etmediğiniz leke, sivilce ve izler var ise dert etmiyorsunuz. Kolayca ve gayet doğal kapatabilirsiniz. Üstelik sadece birkaç dakika içerisinde!  

Kısacık bir sürede uygulanmasına rağmen kalıcılığı, tere ve suya karşı direnci oldukça uzundur. Elementwo™ ile sabahın erken saatlerinde yapacağınız makyaj uygulaması gecenin geç saatlerine kadar sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Makyajınızı istediğiniz her zaman likit ya da ıslak mendil tipi makyaj temizliyiciler ile kolayca temizleyebilirsiniz. 

Çok tükettiğiniz tonları 30ml.'lik büyük tekil şişelerde ayrıca isteyebilirsiniz. Şişe üzerindeki kod numarasını bize bildirmeniz yeterli.. 

Şimdi tek yapmanız gereken yukarıdaki renk kitleri seçeneklerinden cildinize en uygun olanını ya da hepsini sipariş etmek!