Ürün Detay

Mission Models MMS-003 Grey Primer Astar Boya 30ml

5,0 (1 Yorum)

Marka Mission Models
Ürün Kodu : MMS-003
254,93 TL %22indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Modelinize her zaman önce astar uygulamanızı tavsiye ederiz. Boya daima astara daha iyi yapışır. Çıplak plastiğe boya uygulamak yapışmayı azaltacaktır. Astarsız plastiğe boyamak ve boyanın düzgün yapışmasını beklemek bir camı boyamaya benzer. Parmağınız cama nasıl değer değmez boya çıkıyorsa.. 
 
Astarlarımız tescilli bir formüle sahip olduğundan inceltmek için muhakkak bizim incelticilerimizi (MMA-002 ya da MMA-003) kullanmalısınız. KESİNLİKLE DİĞER İNCELTİCİLERİ KULLANMAYINIZ!  
 
Doğru karıştırıldığında MMP Primer çok pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Islak ya da kuru zımparalamaya ihtiyaç kalmaz ve çok dayanıklıdır.  MMP Primer şişedeyken yoğundur. İnceltilmesi gerekir. Aşağıdaki örnek oranı referans olarak alabilirsiniz. Bu oran sadece küçük bir miktar boya elde etmenizi sağlar.  
 
Referans için örnek:  30-40 damla astara 4-6 damla inceltici yeterli. 5-7 cm mesafeden yaklaşık 10 ila 15 psi (0,70-1 bar) basınç ile püskürtün. Astarı ince, ıslak katlar halinde uygulamanız gerekmektedir.  Astara sakın Poly EKLEMEYİNİZ!   
 
Astarınız yapışmaz ise: Lütfen yukarıdaki tarifi tekrar okuyun. Eğer püskürtmeyi kuru ve ince katlar halinde yani püskürtmeyi çok uzak bir mesafeden yaparsanız boya ya da astar maketinizin yüzeyine ulaşamadan havada kuruyacak ve sonuç olarak boya ya da astarınızın bütün yapışkanlık özelliği kaybolacaktır.
 
MMS-007 Transparan Astar: Bu astarı kullanarak herhangi bir Mission Models boyasını kendinize ait kişiselleştirilmiş bir astar yaratmak için kolayca kullanabilirsiniz. Renk katlarından önce maskelenmiş yüzeyleri kapatmak için uygundur.. Pilot bölmesi cam çerçevelerini astarlamak için mükemmeldir. İlk önce iç renkleri sonra üst renginizi püskürtünüz.
 
Astarınızın şişesinde donmasına lütfen izin vermeyiniz. Bozulabilir..