Ürün Detay

Mission Models MMS-003 Grey Primer Astar Boya 30ml

5,0 (1 Yorum)

Marka Mission Models
Ürün Kodu : MMS-003
134,66 TL %27indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Astarlarımız tescilli bir formüle sahip olduğundan inceltmek için MUTLAKA bizim incelticilerimizi (MMA-002 ya da MMA-003) kullanmalısınız. KESİNLİKLE DİĞER İNCELTİCİLERİ KULLANMAYIN! Uzun lafın kısası astarlarımız iki parçadan oluşan bir sisteme sahiptir ve olabildiğince basit çalışır.  İncelticimiz astarımıza eklendiğinde primerimiz "etkinleşir".  Etkinleşme siz kullanıcılarımızın endişe etmesi gereken bir durum olmamakla birlikte sadece istenilen sonucu elde etmeniz için astarlarımızın sadece bizim incelticimizle çalıştığını bilmeniz yeterli. Çok kolay, tek yapmanız gereken MMP Thinner kullanmak. 
 
Doğru karıştırıldığında MMP Primer çok pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Islak ya da kuru zımparalamaya ihtiyaç kalmaz ve çok dayanıklıdır.  MMP Primer şişedeyken yoğundur. İnceltilmesi gerekir. Aşağıdaki örnek oranı referans olarak verebiliriz. Bu oran sadece küçük bir miktar boya elde etmenizi sağlar.  
 
Referans için örnek:  30-40 damla astara 4-6 damla inceltici yeterli. 5-7 cm mesafeden yaklaşık 10 ila 15 psi (0,70-1 bar) basınç ile püskürtün. Astarı kuru katlar halinde UYGULAMAYIN! İnce, ıslak katlar halinde uygulamanız gerekmektedir.  Astara sakın Poli EKLEMEYİN! Buna ihtiyacınız yok ve size herhangi bir avantaj sağlamayacaktır.  
 
Astarınız yapışmaz ise: Lütfen yukarıdaki tarifi tekrar okuyun. Eğer püskürtmeyi kuru ve ince katlar halinde yani püskürtmeyi çok uzak bir mesafeden yaparsanız boya ya da astar maketinizin yüzeyine ulaşamadan havada kuruyacak ve sonuç olarak boya ya da astarınızın bütün yapışkanlık özelliği kaybolacaktır.