Ürün Detay

Mission Models MMA-004 Mat Maket Verniği 30ml

5,0 (0 Yorum)

Marka Mission Models
Ürün Kodu : MMA-004
259,88 TL %19indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Mat, Yarı Mat ve Parlak katlarımız var olan diğer verniklerden farklı, özel formüllere sahiptirler. İnanılmaz derecede dayanıklıdırlar. 30 dakikada kuruyup ve 30 dakikada derhal maskelenebilir duruma gelirler. Tüm dekal yumuşatma solüsyonlarını kabul ederler. Dekal yumuşatma solüsyonlarını uygulamadan önce lütfen verniğin tamamen kuruduğundan emin olun. Verniklerimiz kimyasallara dayanıklı ve çok güçlüdürler.
 
Tüm vernikler MMP boyaların üzerine uygulanabilirler. Tamiya Sentetik Laker Sprey, Gunze, Testors Laker, Alclad ve daha pek çoğunda..
 
Şeffaf Parçaların Daldırılması: Mission Gloss Coat (Parlak Vernik)’i bir epoxy karıştırma kabında sadece Mission Models Thinner kullanarak inceltin. Su kıvamına gelene kadar inceltin. Karışımda hafif bulutumsu, beyaz bir ton göreceksiniz. Bu bir soruna işaret değildir, endişe etmeyin. Şeffaf parçalarınızı tamamen şeffaf koruyucu bir tabaka için bu karışıma daldırın. Fazlalıkları bir kulak çubuğu pamuğu ile temizleyin, bir kağıt havluya koyun ve kurumaya bırakın. 
 
Gloss Clear (Parlak Vernik) Nasıl Uygulanır?: MMP Gloss Clear’ı uygulamak oldukça kolaydır. İçerisine sadece birkaç damla MMP Thinner (MMA-002 ya da MMA-003) ekleyin. Poly de ekleyebilirsiniz. Biz ince ıslak katlar halinde uygulamayı tercih ediyoruz. Arzu edilen bitişe ulaşıncaya kadar kat kat uyguluyoruz. Cilalamadan ya da ıslak zımpara yapmadan önce tamamen kurumasını bekleyin. 
 
Flat Coat (Mat Vernik). Flat Coat (Mat Vernik) yapısı gereği ince katlar halinde uygulanmalıdır. Kalın bir şekilde uygulanırsa yarı mat hale gelecektir. Bu durum tüm mat katlar için geçerlidir. İnce katlar halinde uygulayın, kurumasına izin verin, gerekirse bir ince kat daha uygulayın. Eğer yarı ya da tam yumurta kabuğu bitiş elde ederseniz tekniğiniz üzerinde biraz daha çalışın. Bu mat vernik ile alakalı bir durum değildir. Bu, uygulama stilinizi mükemmelleştirmek ve yavaş hareket etmek ile alakalıdır. 
 

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER