Ürün Detay

Mission Models RAF Yüksek Hız Gümüşü MMM-009 Maket Metalik Boyası 30ml.

5,0 (0 Yorum)

Marka Mission Models
Ürün Kodu : MMM-009
71,13 TL %25indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Mission Models Metalikler piyasanın en incesidir ve 6061 alüminyum kullanılarak üretilmişlerdir. Saf akriliktirler, kokusuz ve kullanımı çok kolaydır. Metaliklerimiz doğası gereği standart boyalarımızdan daha incedir.  

Alüminyum ya da Beyaz Alüminyum koyu renklerden daha fazla görüneceğinden katlar halinde uygulanmasını tavsiye ederiz. Metalikler siyah üzerine püskürtülmeye ihtiyaç duymazlar. Bu bir şehir efsanesidir. Biz gri ya da beyaz astar üzerine püskürtmeyi tercih ediyoruz. Siyah üzerine püskürtürseniz bitişiniz daha koyu olacak ve arzu edilenden daha az gerçekçi olacaktır. 

İnceltmek amaçlı sadece 1-2 damla MMP Thinner kullanılmasını tavsiye ederiz. Evet, daha fazla mukavemet için Poly de ekleyebilirsiniz. 

Metaliklerimiz standart boyalarımız gibi uygulanır; kullanım, karışım ve uygulama açısından herhangi bir farklılık göstermezler.  Metalikler kurudukça taşıyıcıları buharlaşır ve kendine döner. Mission Models metalikleri mevcuttaki en dayanıklı ve toleranslı boyalardır. Mission Models metalikler siyah üzerine püskürtülmek zorunda değildir. İhtiyacınıza en uygun herhangi bir astar üzerine püskürtülebilir.