Ürün Detay

Sparmax AC-27 Sessiz Mini Airbrush Kompresör Seti

5,0 (0 Yorum)

Marka Sparmax
Ürün Kodu : AC27
2.621,28 TL %5indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Başlangıç seviyesi airbrush kullanıcılarının tercih ettiği bu modelin ilk dikkat edilecek farkı kompresörün üzerinde döner bir basınç ayar düğmesinin olması hem de ayarladığınız basıncın değerinin kaç bar/psi olduğunu görmenize yarayan bir basınç göstergesinin olmasıdır. Discovery serisinden Achieve serisine geçiş ile hava akımı üzerinde daha fazla kontrolünüz olur ve kompresörden daha fazla geri bildirim alabilirsiniz. İşiniz farklı durumlarda farklı basınçlarla çalışmanızı gerektirdiğinde, göstergede kullandığınız basıncı görmeniz şarttır. Kompakt boyutlarını koruyan bu hafif kompresörü kolay saklayabilirsiniz. Beraberinde ise airbrushınızı kullanmıyorken haznesinin dik durmasını sağlayan bir airbrush askısı gelir.
 
Sparmax AC-27, küçük alan ve nesnelerin boyanması için oldukça uygundur. Model maketçiler, butik pastacılar, ahşap boyayanlar, makyaj işi ile uğraşanlar, kask, motor ve otomobillerini kişiselleştirmek isteyen, resim sanatı ile uğraşan vb. kullanıcılar arasında yaygınca kullanılıyor.
 
Bu kompresör yağsız pistonludur ve hiçbir bakım gerektirmez.
 
AC-27'yi Sparmax'ın bazı minik parçalarını satın alarak geliştirmek de mümkündür. Mesela çok nemli bir ortamda çalışıyor ve gelen havada nem olduğundan şüpheleniyorsanız -ki bu durum airbrushda boya tükürmelerine sebebiyet verir- bizden Silver Bullet Mini Nem Tutucu da satın alabilirsiniz. Silver Bullet'ın bazı ürünlerinde vana da mevcut. Bu modeller Silver Bullet MAC ve Silver Bullet Plus olarak adlandırılıyor. Silver Bullet Plus satın alarak sahip olduğu patentli teknolojisi sayesinde ayarladığınız basıncı stabil hale getirmiş yani havadaki muhtemel dalgalanmaların da önüne geçmiş oluyorsunuz. Silver Bullet Plus'ı tercih ederek kompresörünüzün ömrünü de uzatmış olursunuz. Bu nasıl mı gerçekleşiyor? Arism Mini siz isteseniz de istemeseniz de 50 psi basınç üretir. Siz havayı kısmak istediğinizde standart nem tutucular gelen fazla havayı içeride sıkıştırır. Bu durum kompresörünüzün gereksiz yere zorlanmasına sebep olur. Silver Bullet Plus bu dezavantajı patentli teknolojisi sayesinde ortadan kaldırıyor. Kıstığınız hava kompresöre geri gönderilmek yerine nem tutucunun yanındaki boşluktan dışarı salınıyor dolayısıyla kompresörünüz hem zorlanmıyor hem de siz amacınıza ulaşmış oluyorsunuz. Bahsettiğimiz ürünler oldukça küçük ve hafif dizayn edilmişlerdir ve airbrushınızın altına kolayca takabilirsiniz. 
 
 
Paket İçeriği:
4m. PU spiral hortum
Dahili basınç göstergesi
Dahili airbrush askısı
Kullanımınıza uygun basınç ayarı
 
 
Gerilim 220-240V
Frekans 50Hz
Güç 80W
Basınçlı Şalter Ayarı Yok
Kondensatormotor Yok
Hava Tankı Yok
Auto Stop Yok
Nem Tutucu Yok
Basınç Ayarı Var
Basınç Göstergesi Var
Maksimum Basınç 3,45 bar/50psi
Ses Düzeyi 51±dB
Ağırlık 2,9 kg.
Hava Akımı 13-16 litre/dk.
Boyut U16 x G15 x Y18 cm

 


İLİŞKİLİ ÜRÜNLER