Ürün Detay

Sparmax Airbrush 1 8 Hava Kontrol Valfli Kaplin

5,0 (0 Yorum)

Marka Sparmax
Ürün Kodu : 41200078B
262,04 TL %5indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Çalışırken birden fazla airbrush kullanmak zorunda olan ve hortum kalabalığından kurtulmak isteyen hobiciler için bu kaplinler iyi biçilmiş bir kaftandır.

1/8 inç hortuma pasolu dişi parçayı takıyorsunuz. Sahip olduğunuz airbrush adedi kadar da ekstra erkek kaplin satın alarak dişi kaplin üzerindeki mandal sayesinde tak-çıkar yaparak airbrushlarınız arasında kolayca geçiş yapabiliyorsunuz.

Bu ürünün bir diğer avantajı ise kompresörünüzde hava ayar düğmesi yok ise ya da airbrushınızın hemen altından hava ayarını yapmak istiyorsanız bu hakimiyeti dişi kaplindeki vana sayesinde kurabilirsiniz.

Elinizde Badger, Paasche, Aztek ve benzeri farklı marka airbrushlar var ve bu imkandan faydalanmak istiyorsanız Sparmax'ın özel adaptörlerinden faydalanabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hortum kalabalığından kurtuldunuz; airbrushlarınız da masanızda sıralı ve düzenli görünsün istiyorsanız Sparmax airbrush askılarına da göz atmanızı tavsiye ederiz.