Ürün Detay

Sparmax Arism Mini Airbrush ile Pasta Boyama Seti

5,0 (0 Yorum)

Marka Sparmax
Ürün Kodu : SP-ARISM MINI540
1.439,83 TL %5indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


ARISM Mini; tezgah uygulamalarında az yer kaplaması için dizayn edilmiş güçlü ve kompakt bir kompresördür. Küçük, portatif bir ünite olmasının nedeni, hareket halinde kullanılabilmesi ve kolayca saklanabilmesi amacına uygun olarak tasarlanmasından kaynaklanmaktadır. Tasarımından gelen doğal kompaktlığını kaybetmemesi amacı ile saklamak ya da değişim amaçlı hareketli parça kullanımı azaltılmıştır. ARISM Mini'nin üzerindeki kulba da üstten hazneliler için bir airbrush taşıyıcı konumlandırılmıştır. Bu modelimiz, her yaş ve seviyeye uygun, sade, şık ve kompakt yağsız pistonlu, sıfır ayar gerektiren bir kompresördür.  
 
Arism Mini özellikle butik pastacılık camiasında artarak büyüyen bir ilgi görmekte. Airbrushımız alttan hazneli, double action ve 0.4mm meme çapına sahiptir.
 
"Airbrush neden üstten hazneli değil?" sorusunu müşterilerimizden sıklıkla duyuyoruz. Bu sorunun iki cevabı var; birincisi, üstten hazneli airbrushların haznesinin çok küçük olması. En büyük hazneye sahip üstten hazneli airbrush 7 cc. Bu durum sürekli hazneye gıda boyası takviyesi gerektirmekte. O yüzden butik pastacılar için 20 cc'lik takılıp çıkarılabilir bir şişe tercih ettik. Üstelik set içerisinden airbrush üzerindeki hariç, hediye 2 yedek şişe daha çıkıyor, böylece farklı renkler için farklı şişeler kullanabiliyorsunuz. Daha fazlası için sitemizde satış yapılmaktadır. Aşağıda ilgili ürünler bölümünden kolayca ilave şişe satın alabilirsiniz. İkinci neden ise üstten hazneli tabancaların genelde 0.3 mm ve daha dar memeye sahip olması. Bu da airbrushın özellikle simli boyalarda kolay tıkanmasına neden oluyor. Bu sebepten dolayı 0.4 mm daha avantajlı bir ölçü. Üstelik detay boyamalarında da çok kullanışlı.
 
"Airbrushda double action ne demek?" sorusu ile de sıklıkla karşılaşıyoruz. Bu sorunun cevabı çok basit! Double action airbrushlarda ilk olarak sadece tetiğe basarsanız sadece hava gelir. İkinci aşamada tetiğe basılı bir şekilde eğer tetiği geri çekerseniz boya da püskürmeye başlar. Ne kadar az geri çekerseniz o kadar ince bir çizgi halinde boya püskürür. 0.5 uçlu bir kalemden bile daha ince çizgiler çizebilirsiniz. Ne kadar geniş bir yüzey boyamak isterseniz tetiği o kadar çok geri çekmeniz gerekiyor. Üçüncü olarak tetiğe ne kadar az basarsanız o kadar az hava gelir, dolayısı ile boya miktarını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tabii ki bu, airbrush tekniğinde çok ileri bir uygulama. Bu beceriye ne kadar çok uygulama yaparsanız o kadar çabuk sahip olacaksınız. Piyasada genellikle "single action" airbrushlar satılıyor. Bu tip airbrushlarda hava sabit ve sürekli gelir. Siz sadece tetiği ileri-geri kumanda ederek sadece çizginin inceliğini ve kalınlığını ayarlayabilirsiniz. 
 
Daha fazla bilgi için bizi arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz..
 
 
SET İÇERİĞİ:
  • Sıfır ayar, yağsız pistonlu hava kompresörü
  • Ayarlanabilir maksimum basınç 40 psi
  • Kulba konumlu airbrush askısı
  • Basınç Ayar Düğmesi
  • 1 adet Sparmax SP-540 model, sapı kompresör rengi ile uyumlu 0,4mm. airbrush
  • 3 adet her biri 20cc. kapasiteli yedek şişe
  • 1 adet 2 m. örgülü, silikon ve sızdırmaz contalı hortum

 

Sipariş verdikten sonra tercih ettiğiniz rengi bize lütfen bildiriniz.

Gerilim 220-240V
Frekans 50Hz
Güç 80W
Basınçlı Şalter Ayarı Yok
Hava Tankı Yok
Auto Stop Yok
Nem Tutucu Yok
Basınç Ayarı Var
Basınç Göstergesi Yok
Maksimum Basınç 2,7 bar/40psi
Ses Düzeyi 49±dB
Ağırlık 2,5 kg.
Hava Akımı 12-14 litre/dk.