Ürün Detay

Sparmax Arism Mini Airbrush Kompresörü Pembe

5,0 (0 Yorum)

Marka Sparmax
Ürün Kodu : SP-ARISMMINIP
3.037,20 TL %5indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Arism Mini, güçlü ve kompakt bir kompresördür. Alan kazanmanız için tezgah üzerindeki uygulamalar için (plastik modelcilik, butik pastacılık vb.) özel geliştirilmiştir. Daha küçük bir ünite olması sebebi ile oldukça portatif ve hareket halinde kullanıma uygundur. Taşıması ve saklaması oldukça kolaydır. Kompakt doğasına uyumlu olarak Arism Mini'nin tutacak sap kısmında bir airbrush taşıyıcı da vardır. Bu olanak, değişim ve saklama amaçlı daha az hareket ettirilebilir parça anlamına gelir. Bu kompresör her yaş ve tecrübe seviyesine uygun mükemmel bir kompresördür ve 8 ayrı renk seçeneğine sahiptir. Gövde üzerinde havayı kısmanız gereken durumlarda işinize yarayacak hassas bir döner düğmesi vardır. 

Airbrusha daha yeni başlayacaklar için detaylı çizim gerektirmeyen işlerde kullanmak üzere ve sök-tak detaylı temizlik derdi ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için Sparmax Flyer airbrush da edinmelerini tavsiye ediyoruz. Bu ikili ile airbrush işine mükemmel bir giriş yapabilirsiniz. 

Bu kompresörü Sparmax'ın bazı minik parçalarını satın alarak geliştirmek de mümkündür. Mesela çok nemli bir ortamda çalışıyor ve gelen havada nem olduğundan şüpheleniyorsanız -ki bu durum airbrushda boya tükürmelerine sebebiyet verir- bizden Silver Bullet Mini Nem Tutucu da satın alabilirsiniz. Silver Bullet'ın bazı ürünlerinde vana da mevcut. Bu özellik konsantrasyonunuz bozulmadan airbrushınızın altından anlık basınç değişiklikleri yapmanıza imkan sağlar.Bu modeller Silver Bullet MAC ve Silver Bullet Plus olarak adlandırılıyor. Silver Bullet Plus satın alarak sahip olduğu patentli teknolojisi sayesinde ayarladığınız basıncı stabil hale getirmiş yani gelen havadaki muhtemel dalgalanmaların önüne geçmiş olacaksınız. Ayrıca Silver Bullet Plus tercih ederek kompresörün ömrünü de uzatabilirsiniz. Bu nasıl oluyor derseniz; Arism Mini siz isteseniz de istemesenizde 40 psi basınç üretir. Standart nem tutucular havayı kıstığınızda gelen fazla havayı içeride sıkıştırır bu da motorun zorlanmasına ve dolayısıyla ömrünün kısalmasına sebep olur. Silver Bullet Plus patentli teknolojisi sayesinde siz havayı kıstığınızda içeride kalan tazyiği yan tarafında dışarı salar ve kompresörün rahatlamasını sağlar. Bahsettiğimiz ürünler oldukça küçük ve hafif dizayn edilmişlerdir ve airbrushınızın altına kolayca takılabilir. 

Kutu İçeriği:
Sparmax Arism Mini Kompresör, 1 adet
Örgülü airbrush hortumu, 1 adet
 
Gerilim 220-240V
Frekans 50Hz
Güç 80W
Basınçlı Şalter Ayarı Yok
Kondensatormotor Yok
Hava Tankı Yok
Auto Stop Yok
Nem Tutucu Yok
Basınç Ayarı Var
Basınç Göstergesi Yok
Maksimum Basınç 2,7 bar/40psi
Ses Düzeyi 49±dB
Ağırlık 2,5 kg.
Hava Akımı 12-14 litre/dk.
Boyut U14.2 x G9 x Y17.2 cm

 

 


İLİŞKİLİ ÜRÜNLER