Ürün Detay

Sparmax Pembe Arism Mini HB-040 Airbrush Seti

5,0 (0 Yorum)

Marka Sparmax
Ürün Kodu : SP-MINI040P
9.498,00 TL %5indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Oluşturduğumuz bu kit airbrusha yeni başlayanlar için taşıması, bakımı ve kullanımı oldukça kolaydır. Başlangıç seviyesindeki bu set, ekonomik olması sebebi ile çok satanlar arasında yerini alıyor.

Sparmax Arism Mini Kompresör, sırt çantanıza sığabilecek kadar küçük ve hafiftir. Maksimum sağladığı basınç 45 psi (3,1 bar)' dır ve 49 dB gibi oldukça düşük bir ses seviyesine sahiptir. Evinizde, ofisinizde kullanmak için uygundur. Ayrıca sap kısmında üstten beslemeli airbrushlarınızı kullanmıyorken park edebileceğiniz bir airbrush askı yuvası da bulunur.

Sparmax HB-040 Airbrush'ın meme çapı 0,4 mm., hazne hacmi 2 ml. ve üstten beslemelidir. Airbrush çift hareketlidir yani tetiğe geri çekmeden basarsanız sadece hava verir. Tetik basılı halde iken geri çektikçe boya püskürmeye başlar. Tetiği ne kadar az geri çekerseniz o kadar ince çizgiler çekebilir ne kadar çok geri çekerseniz boya miktarı artar ve daha geniş bir alanı kolayca boyayabilirsiniz. Biz bu özelliği airbrushda double-action olarak adlandırıyoruz. Bir butik pastacı iseniz simli boyalarda memesi geniş bu modeli kullanarak tıkanma ihtimalini en aza indirgemiş olursunuz.

Bu set, küçük alan ve nesnelerin boyanması için oldukça uygundur. Model maketçiler, butik pastacılar, ahşap boyayanlar, makyaj işi ile uğraşanlar, kask, motor ve otomobillerini kişiselleştirmek isteyen, resim sanatı ile uğraşan vb. kullanıcılar arasında yaygınca kullanılıyor.

Bu seti Sparmax'ın bazı minik parçalarını satın alarak geliştirmek de mümkündür. Çok nemli bir ortamda çalışıyor ve gelen havada nem olduğundan şüpheleniyorsanız -ki bu durum airbrushda boya tükürmelerine sebebiyet verir- bizden Silver Bullet Mini Nem Tutucu da satın alabilirsiniz. Silver Bullet'ın bazı ürünlerinde vana da mevcut. Bu modeller Silver Bullet MAC ve Silver Bullet Plus olarak adlandırılıyor. Silver Bullet Plus satın alarak sahip olduğu patentli teknolojisi sayesinde ayarladığınız basıncı stabil hale getirmiş yani havadaki muhtemel dalgalanmaların da önüne geçmiş oluyorsunuz. Bu özellik genelde ileri seviye model maketçilik ve kask, motor ve otomobil kişiselleştirme işlerinde önem arz ediyor. Silver Bullet Plus'ı tercih ederek kompresörünüzün ömrünü de uzatmış olursunuz. Bu nasıl mı gerçekleşiyor? Arism Mini siz isteseniz de istemeseniz de 45 psi basınç üretir. Siz havayı kısmak istediğinizde standart nem tutucular gelen fazla havayı içeride sıkıştırır. Bu durum kompresörünüzün gereksiz yere zorlanmasına sebep olur. Silver Bullet Plus bu dezavantajı patentli teknolojisi sayesinde ortadan kaldırıyor. Kıstığınız hava kompresöre geri gönderilmek yerine nem tutucunun yanındaki boşluktan dışarı salınıyor dolayısıyla kompresörünüz hem zorlanmıyor hem de siz amacınıza ulaşmış oluyorsunuz. Bahsettiğimiz ürünler oldukça küçük ve hafif dizayn edilmişlerdir ve airbrushınızın altına kolayca takabilirsiniz. 

Set içeriğine ve kompresör özelliklerine aşağıda göz atabilirsiniz:

 
Sparmax Arism Mini Kompresör, 1 adet
Sparmax HB-040 airbrush, 1 adet
Örgülü airbrush hortumu, 1 adet
 
 
Kompresör Teknik Özellikleri:
 
Gerilim 220-240V
Frekans 50Hz
Güç 80W
Basınçlı Şalter Ayarı Yok
Kondensatormotor Yok
Hava Tankı Yok
Auto Stop Yok
Nem Tutucu Yok
Basınç Ayarı Var
Basınç Göstergesi Yok
Maksimum Basınç 2,7 bar/40psi
Ses Düzeyi 49±dB
Ağırlık 2,5 kg.
Hava Akımı 12-14 litre/dk.
Boyut U14.2 x G9 x Y17.2 cm

 


İLİŞKİLİ ÜRÜNLER