Ürün Detay

Sparmax Silver Bullet Su Tutucu

5,0 (0 Yorum)

Marka Sparmax
Ürün Kodu : 41111018
266,28 TL %5indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Bir Sparmax özgün tasarımı! Mini SilverBullet, airbrusha bağlanır ve hava ile gelen nem karışımına karşı nihai bir koruma hattı görevi görür. Airbrusha bağlanarak kuru ve temiz bir hava sağlamanın yanı sıra nem ayırma özelliği ile çift filtreleme etkisi yaratır. Toplanan nem kolaylıkla yaylı tahliye vanasına basılarak tahliye edilebilir. Airbrush altına bağlandığında da ergonomik bir tasarım görevi görür.

Sparmax SilverBullet airbrushların kirli ve nemli hava sorununa karşı en zarif çözümdür. Airbrushınızı çalıştıran kompresörünüz havanın içindeki doğal nemi suya dönüştürebilir. SPARMAX silver bullet bu suyun airbrushınıza ulaşmasına engel olur. Daha kuru, temiz bir hava artık garanti altında.

Verimli: Desdenk 5 micron filtre

Kullanımı kolay: Yaylı tahliye vanası filtrelenmiş suyun kolayca dışa atılmasını sağlar.

Ergonomik: Hafif, konforlu bir hakimiyet

Bütün Sparmax airbrushlar ile uyumlu olmakla birlikte 1/8 inç adaptörler ile bütün airbrush markalarında kullanılabilir. 

Filtrelerin yedekleri stoklarımızda mevcuttur. Değiştirilme vaktinin geldiğini filtre renginin farkedilir seviyede koyulaşması ile anlayabilirsiniz. Bu süre de genellikle 2-3 yılı bulabiliyor.

Airbrush girişi 1/8"'dir. Badger, Paasche ve Aztek gibi farklı airbrushlara sahip olan kullanıcılarımız bizden extra adaptör satın alarak bu üründen faydalanabilirler. Aşağıda slayt olarak geçen ilişkili ürünlerde aradığınız marka adatörü kolayca bulabilirsiniz.


İLİŞKİLİ ÜRÜNLER